מנהלת הלשכה היא הציר סביבו סובב כל המערך הניהולי והקהילתי. היא עוסקת במגוון עצום של משימות ואיכות הביצועים שלה משפיעה גם על המנהלים - היא נמצאת בקשר לא רק עם כלל הקהילה, אלא גם עם כל הקיבוצים בסביבה ועם המועצה האזורית. בפעמים רבות קיימת הכרת תודה מצד הציבור, אך לעתים המנהלים לוקחים את מנהלת הלשכה כמובנת מאליה.
1 צפייה בגלריה
מפגש מנהלות הלשכה
מפגש מנהלות הלשכה
מפגש מנהלות הלשכה
(צילום: דוברות התנועה הקיבוצית)
קראו גם:
המפגש הראשון כלל העמקת ההיכרות בין המשתתפות, הרצאה וסדנא בנושא ניהול זמן בו קיבלו המשתתפות כלים פרקטיים לניהול מיטבי של היום שלהן, הן במשרד והן בחיים הפרטיים, ולמידת עמיתות למציאת פתרונות לאתגרים שעולים מהשטח. המפגש הסתיים עם ארוחת צהריים מפנקת לה זכו המשתתפות.
שלומית צימרינג, מנהלת תחום פיתוח ההון האנושי בתנועה הקיבוצית, שעמדה מאחורי המפגש, מספרת: "לאחרונה, ראינו יוזמות של מועצות אזוריות להפגיש את מנהלות הלשכה באזור, וזוהי יוזמה מבורכת. יחד עם זאת, אנחנו כתנועה שעוסקת בהכשרת ממלאי תפקידים בקיבוץ ומקיימת עבורם קורסים, פורומים וכנסים רוצים להעצים גם את תפקיד מנהלת הלשכה ולחזק את הקשר שלנו איתן. האווירה במפגש הייתה מצויינת, עם תחושה של התרגשות באוויר ממשהו חדש שקורה. חלק מהמשתתפות אמרו בסיום המפגש שהן בתפקיד שנים רבות ומעולם לא הוזמנו ליום חיזוק מקצועי.
גם המשובים עליהם ענו המשתתפות בסיום, הצביעו על שביעות רצון גבוהה מהמפגש וציפייה לקיים מפגשים ארציים בתדירות של לפחות ארבע פעמים בשנה. אנחנו כמובן נענה לבקשה!".
כל העדכונים - חדשות הקיבוץ