הנה זה בא: ההרשמה למחזור הרביעי של תכנית המנהיגות והכנה לשירות הציבורי ולתוכניות הצוערים "אפיקים לשירות הציבורי" נפתחה. התוכנית הנה יוזמה רשת הצעירים של התנועה הקיבוצית ובשיתוף אגף בכיר 'עתודות לישראל' במשרד ראש הממשלה. התוכנית כוללת מפגשים, סיורים וסמינר דו-יומי.
1 צפייה בגלריה
הזדמנויות חדשות במגזר הציבורי
הזדמנויות חדשות במגזר הציבורי
הזדמנויות חדשות במגזר הציבורי
(צילום המחשה: shutterstock)


מטרת התוכנית היא לחשוף את הצעירים והצעירות לשירות הציבורי ולמגזר משרתי הציבור, ולהגביר את המוטיבציה שלהם להשתלב בעשייה הציבורית. במהלך התכנית, המשתתפים יחשפו לשירות הציבורי דרך היכרות עם משרדי הממשלה והיחידות הכפופות להם, השלטון המקומי והמגזר השלישי, לרבות תכניות העתודה הפועלות במסגרת עתודות לישראל.
קראו גם:
במסגרת התכנית יתקיימו מפגשים עם משרתי/ות ציבור פורצי דרך ומעוררי השראה, תיערך היכרות עם סוגיות ליבה ותהליכי עומק בחברה הישראלית והתנסות מעשית.
בנוסף, התכנית תעניק למשתתפים כלים לפיתוח רעיון והעברתו, כתיבת נייר מדיניות בנושאים חשובים והצגה עצמית ועמידה מול קהל. כל אלה, הם כלים הכרחיים לכניסה למגזר משרתי הציבור.
התכנית תתקיים בין החודשים ינואר-יוני 2022 באזור המרכז, מיועדת לגילאי 22-35 וכוללת 15 מפגשים קבוצתיים, 2 ימי התמחות, 2 ימי סיור וסמינר בן יומיים.
דמי השתתפות בתכנית: 250 שקלים בלבד.
לפרטים נוספים: שחר ניר - shaharnir1@gmail.com
*התכנית מותנית במשימת בית וריאיון קבלה. קישור להרשמה ניתן למצוא בעמוד הפייסבוק ואתר האינטרנט של התנועה הקיבוצית.
הצטרפו אלינו לתכניות והזדמנויות נוספות של ׳הרשת׳ - קהילת הצעירים של התנועה הקיבוצית: