עצב כבד הבוקר (שני) בקיבוצים נירים ובארות יצחק בעקבות מותו הטראגי של אליהו קיי ז"ל, תושב מודיעין שנרצח בפיגוע טרור סמוך לרחבת הכותל בירושלים. בקבוצות החברתיות של העיר קראו לתושבים להגיע בהמוניהם ללוויה שמתקיימת בשעה 11:00 בהר המנוחות בירושלים.
2 צפייה בגלריה
אליהו קיי ז"ל
אליהו קיי ז"ל
אליהו קיי ז"ל
(צילום: פייסבוק)
הדס גרימברג קרלינסקי, חברת קיבוץ נירים ושכנה לשעבר של אלי קיי ז"ל שנרצח היום בפיגוע בירושלים, מספרת בכאב על הצעיר שהתנדב בקיבוץ במסגרת "השומר החדש", לאחר שהיה חייל בודד בקיבוץ בארות יצחק בזמן שירותו הצבאי. "הוא היה אדם מלא בנתינה, כולו טוב", סיפרה.
(צילום: התנועה הקיבוצית)
קראו גם:
"אני חושבת שזה יחמם את הלב אם מי שיוכלו יגיעו להלוויה של אליהו קיי הי"ד שנרצח בירושלים", כתבה תושבת מודיעין והוסיפה: "הורי הנרצח, אבי ודבורה, עלו לישראל ואין להם משפחה גדולה כאן, דווקא כעת, זה יהיה עבורם כל כך מנחם לראות את אהבת ישראל, ואיך כולם יחד אוהבים ושותפים לכאב ולאובדן. לא היה להם פשוט לעלות לארץ, וכעת גם לאבד בן, זה קשה מנשוא, אנא מכם מי שיכול להגיע ולחבק אותם בנוכחותכם, תגיעו".
2 צפייה בגלריה
זירת הפיגוע ברחוב השלשלת בעיר העתיקה
זירת הפיגוע ברחוב השלשלת בעיר העתיקה
זירת הפיגוע ברחוב השלשלת בעיר העתיקה
(צילום: עמית שאבי)
מאז התבררה הבשורה הקשה כבר הגיעו אל בית משפחת קיי במודיעין, מאות מנחמים ותושבים שביקשו להביע הזדהות עם כאבה של המשפחה המורחבת, שיצאה אל הציבור והודתה לכל מי שהגיעו.
לעדכונים - חדשות מודיעין