חברת פרסקו (FRESCO) הודיעה על מינויו של אראל ברקאי למנכ"ל החברה. ברקאי, המחזיק בתואר שני במנהל עסקים, שימש בתפקידי ניהול מגוונים וביניהם: מנכ"ל יקב היוצר, מנכ"ל דלק קולורי וסמנכ"ל שיווק נירלט.
1 צפייה בגלריה
אראל ברקאי
אראל ברקאי
אראל ברקאי
(צילום: יח"צ)

פרסקו, מקיבוץ מפלסים שבעוטף, אשר מרכז הפיתוח שלה הועתק לקריית גת בעקבות המלחמה, הינה חברה חדשנית ומובילה בפיתוח וייצור של מגוון רחב של חומרים בחמש קטגוריות מפתח: שימור מבנים, מעכבי בעירה, חיזוק בטון, טיפול בקורוזיה וציפויים דקורטיביים, תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר הן בישראל והן בעולם. באמצעות בקרת איכות קפדנית וטכנולוגיה מתקדמת, פרסקו מספקת מוצרים איכותיים, העומדים בתקני התעשייה המחמירים ביותר.
בימים אלה נמצאת פרסקו בתהליך הוצאת תקן אירופאי למערכת צבעים מעכבי בערה למתכת ולבנייה, בליווי והשקעה של הרשות לחדשנות. החברה נמצאת במו"מ מתקדם לשיתוף פעולה עם אחת מהחברות המובילות בעולם בייצור ושיווק חומרים לתשתיות הבנייה, לטובת הפצת המוצר שהינו בעל פטנט באירופה.
דוד שושן, מייסד ובעלים פרסקו: "אני מברך את אראל ברקאי על המינוי. אין לי ספק שניסיונו יתרום רבות לצמיחת החברה ולהרחבת סל היכולות והמוצרים שלה, בדגש על חדשנות ומובילות עולמית. פרסקו נמצאת בנקודת התפתחות משמעותית וזאת לאחר שבשנים האחרונות החברה פיתחה שורה של חומרים עתירי טכנולוגיות בתחום התשתיות, לצד החומרים בקטגוריות המסורתיות של החברה, שיקום מבנים וצבעים דקורטיביים מינרליים".

קראו גם:

"המשימה שלנו היא לספק פתרונות בנייה מתקדמים הרותמים את הכוח של טכנולוגיות עתידיות", אומר אראל ברקאי, "כל זאת תוך שמירה על מחויבות איתנה להגנה על הסביבה. פרסקו היא חברת ייצור עם מרכז מו"פ, שיצר שותפויות עם כמה מהחברות העולמיות המובילות בעולם. אנו מאמינים בשיתופי פעולה פורצי דרך היוצרים ערכים מוספים לכל הצדדים, לכן שואפים להרחיב את מעגל השותפים כל העת".