אליפות בתי הספר בכדורעף חופים התקיימה השנה בחוף נווה ים, וקיבצה סביבה נערות ונערים מעשרות מוסדות חינוך ברחבי הארץ. את עמק יזרעאל ייצגה הנבחרת של תיכון עמקים תבור ממזרע, שכללה 33 תלמידים שהרכיבו שמונה קבוצות בהתמודדות על תואר האליפות.
הפעם גם שתו מהבאר. אליפות בתי הספר, צילום: באדיבות מועצת עמק יזרעאלהפעם גם שתו מהבאר. אליפות בתי הספר, צילום: באדיבות מועצת עמק יזרעאל
הפעם גם שתו מהבאר. אליפות בתי הספר, צילום: באדיבות מועצת עמק יזרעאל
(הפעם גם שתו מהבאר. אליפות בתי הספר, צילום: באדיבות מועצת עמק יזרעאל)
שלישיית בנים מכיתות י'-י"ב מבית הספר זכו בתואר אלופי המדינה: שירי ספיר, אילון אלעזר (שמתאמן גם בנבחרת ישראל לנוער), שניהם מגזית, ושי סויקה ממרחביה.
מי שהובילו את הקבוצה לניצחון היו מאמן וקפטן נבחרת ישראל לשעבר, גיורא הלפרין, שחצה את גיל ה-70, ולצדו עמיקם בן יוסף משריד, מנהל ענף הכדורעף במועצה האזורית עמק יזרעאל.
"עם קבוצת הגיל הזו היינו כבר חמש פעמים בגמר וסיימנו במקום השני. הגענו תמיד עד הבאר, אבל לא שתינו ממנה. הפעם גם שתינו", תיאר בן יוסף את התחושות בסיום.
"הזכייה של ביה"ס עמקים תבור העניקה כבוד גדול לכולנו. כדורעף החופים מהווה חלק בלתי נפרד מענף הכדורעף שלנו, ובאליפות בתיה"ס השתתפה גם נבחרת מביה"ס וולדורף בהרדוף", סיכם ארז ביטמן, מנהל מחלקת הספורט במועצה.
"במהלך הקיץ תתקיים ליגת כדורעף חופים לישובים שבשנתיים האחרונות קצרה הצלחה גדולה מאוד, ואנו צופים הצלחה דומה גם השנה".