מחר (שלישי) יתקיימו הבחירות המקדימות לשיבוץ נבחרי "העבודה" לכנסת הבאה (פריימריז). למרבה הצער, בכל הנוגע ליחס המפלגה לתנועה הקיבוצית ולתנועת המושבים, הפער בין המילים למעשים הולך וגדל.
עוד דעות וטורים של קיבוצניקים: אספלט בגשם, או: געגועים לחורף בקיבוץ מלך העצים והקיבוצניקים כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynet
רק לאחרונה, בכנס הנהגות הקיבוצים, הופיע יו"ר העבודה וסיפר לכולנו מעל הבמה עד כמה חשובה התנועה הקיבוצית, למפלגה בכלל ולו בפרט. במבחן התוצאה, כנראה שעכשיו, בשל אינטרסים פנימיים ולחצים של קבוצות שונות, חשיבותנו קצת פחתה.
והפעם מגיעים הדברים לציניות מרשימה - רק שלוש קלפיות יוצבו בקיבוצים ועוד ארבע נודדות. להזכירכם: בפעם הקודמת, למרות ששונתה שיטת ההצבעה, היו שש קלפיות קבועות ועוד ארבע ניידות.
מבלי לפרט שמות, ולמי יש אינטרס - חשוב שלא נהיה פראיירים, ושיהיה ברור לכולנו כי מישהו/הם לא ממש רוצים שחברי הקיבוצים (אחד המחוזות הגדולים במפלגה, כ-5,000 מתפקדים) יממשו באחוזים גבוהים את זכותם הדמוקרטית ויצביעו; ומלמעלה יש מי שנותן לזה יד ומצפה שגם בעניין זה נאפסן את האגו.
במצב זה אני קורא לכל החברות והחברים במפלגה להתארגן ביום הבחירות, ולמרות הקושי, ואולי גם מזג אוויר גשום, לבוא ולהצביע בתבונה.
איך כתב מאיר אריאל: עברנו את... נעבור גם את זה. הפעם אסור לנו לוותר, חייבים לבוא להצביע!!
פרסום ראשוני: 08:00 , 12.01.15