גם השנה לא שוכחים: בישיבתה האחרונה דנה מזכירות התנועה הקיבוצית בבקשת מארגני עצרת הזיכרון במלאת 26 שנים לרצח יצחק רבין להשתתף בארגון העצרת, והחליטה להירתם למשימה.
1 צפייה בגלריה
חוזרים לכיכר
חוזרים לכיכר
חוזרים לכיכר
(צילום: באדיבות התנועה הקיבוצית)
את העצרת, שתהיה בסימן "מחזירים את התקווה", מפיק חמי סל מעין שמר בשיתוף עם ארגון "הברית הישראלית", והיא צפויה להיות האחרונה בכיכר רבין בשנים הקרובות, מאחר ויתחילו עבודות תשתית באזור הכיכר לטובת הרכבת הקלה.
בפנייתם למזכירות התנועה כתבו המארגנים "נודה לסיוע כספי מהתנועה ע"ס 50 אלף שקלים באם מתאפשר, כמו כן נשמח להשתתפותה של התנועה הקיבוצית בארגון והפקת האירוע". לבקשתם הצטרפה גם חברת המזכירות, דניאלה לבנסארט מכרמים.
קראו גם:
מנכ"ל הברית הישראלית, שי כהן, הגיע לישיבת המזכירות כדי לספר על חשיבות העצרת השנה ומה שצפוי להיות בה. כהן, בן ליוצאי אשדות יעקב מאוחד, אמר לחברי וחברות המזכירות כי נראה לו טבעי שהתנועה הקיבוצית תהיה מעורבת בעצרת הזיכרון לרבין, והוא מעוניין גם שתהיה מעורבות בארגון העצרת ותוכנה, ולא רק בהשתתפות כספית. מזכירות התנועה אישרה את הבקשה.
מזכ"ל התנועה הקיבוצית, ניר מאיר: "זו זכות גדולה עבורנו לקחת חלק ולהיות שותפים בעצרת הזיכרון לרצח ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל. גם השנה, נתייצב בכיכר, נזכור את יצחק ואת מורשתו בה אנו מאמינים גם היום ונצא כולנו בקריאה – זוכרים את רבין. זוכרים את התקווה, זוכרים את ההסתה, כואבים את התוצאה. אני קורא לחברות וחברי הקיבוצים, בנותינו ובנינו, חניכות וחניכי תנועות הנוער וכלל הציבור להצטרף אלינו ולבוא במוצאי שבת הקרובה לעצרת השנתית בכיכר רבין".
לעדכונים - חדשות הקיבוץ