שינויים פרסונליים בקבוצת הכדורעף של הפועל עכו/ מטה אשר. המנכ"ל עמיר בן צבי ביקש לעזוב. שלומי טחן מונה לתפקיד. טחן שימש בעבר כמנכ"ל איגוד הכדורמים ומנהל מחלקת הספורט של מ.א משגב שם היה אחראי על כל פעילות הכדורעף מנוער ועד בוגרים.
1 צפייה בגלריה
טחן. רקורד מכובד
טחן. רקורד מכובד
טחן. רקורד מכובד
(צילום פרטי)
קראו גם:
במועדון נערכים לקראת פתיחת עונת המשחקים 2021-22 ב-19 בחודש. מי שימשיך לאמן את הקבוצה, זו העונה ה-15 ברציפות, הוא נועם כץ. במועדון מעריכים מאוד את יכולותיו ומאמינים שהוא יוכל להוביל את המועדון לעונה מוצלחת. לצידו יעבוד צוות רחב שיכלול את ד"ר צור עצמון, הפיזיותרפיסט תומר תירוש וכן תזונאית ומאמן כושר.
במועדון מביעים קורת רוח מהמשך האיחוד בין עכו למטה אשר. לטענת אנשי המועדון הוא תורם לשני הצדדים, ולכן סביר להניח שהוא יימשך שנים רבות. בקבוצה בונים על שלושת שחקני המפתח שהם גם שחקני נבחרת: אלכס אוסוקין, סבה דבש, שחזר לקבוצה מהפועל כפר סבא, ואופק חזן הצעיר.
בעכו/מטה ויתרו על השתתפות במפעל האירופאי בשל העלויות הכספיות הגבוהות הכרוכות בכך, אך מנגד מתכוונים להיאבק על כל התארים בארץ. "אנחנו כבר נרגשים לקראת פתיחת העונה הקרובה", אומר יו"ר הקבוצה, מיכאל קישון. "עשינו הכל כדי להעמיד קבוצה שתיאבק בעונה הזו על תארים. אני מאמין שעם המאמן וצוות השחקנים שבנינו ניתן יהיה להביא הישגים גם העונה".