צילום: דובר צה"לצילום: דובר צה"ל
צילום: דובר צה"ל
(צילום: דובר צה"ל)
מצטיין מפקד אוגדה 162: סגן לירון אביגדור, סגן מפקד פלוגה בפלחו"ד 50 בחטיבת הנח"ל, מתגורר בקיבוץ אשדות יעקב מאוחד
במסגרת תפקידו כסמ"פ פלחו"ד 50 בחטיבת הנח"ל הוא יד ימינו של מפקד הפלוגה ומשמש כמחליפו בשעת הצורך בשגרה ובחירום, בין כל תחומי אחריותו הוא גם מתעסק במוכנות הפלוגה לשעת חירום.
הוא הודה על קבלת אות ההצטיינות והוסיף: "אני חושב שאני מבין את האחריות שלי על החיילים בכל ההיבטים וחשוב לי מאוד היחס האישי לחיילים ורתימתם למשימה". לירון מספר כי היה לו ברור מאז ומתמיד כי הוא רוצה להתגייס לשירות קרבי: "היה לי חשוב לעשות שירות משמעותי ולתרום למדינה כמה שאפשר".
לפני גיוסו לצה"ל התנדב לירון לשנת שירות בנוער העובד והלומד, במסגרתה עבד עם ילדים בכל הגילאים בבתי הספר והעביר להם פעילויות חוויתיות וערכיות וטיולים שונים. בנוסף, בשעות הפנאי אוהב לירון לעשות טיולים רגליים ובטרקטורונים.
צילום: דובר צה"לצילום: דובר צה"ל
צילום: דובר צה"ל
(צילום: דובר צה"ל)
מצטיינת מח"ט חילוץ: סגן עדי מרציאנו, משרתת כקצינת חילוץ בפיקוד העורף, מתגוררת בקיבוץ רמת יוחנן
לפני יציאתה לקצונה, שימשה עדי כמפקדת בקורס מדריכות אב"כ בפיקוד העורף. כיום, היא משמשת כקצינת חילוץ בחטיבת החילוץ של פיקוד העורף. עדי נבחרה להיות בין מצטייני מפקד חטיבת החילוץ, אל"ם יוסי פינטו. "הצטיינות זה תמיד דבר משמח, כל אחד רוצה להיות מצטיין. אך, ההצטיינות הזו מוכיחה לי שעבודה קשה בסופו של דבר משתלמת. אני מאוד נהנית בתפקיד שלי ומרגישה סיפוק גדול", ציינה.