צילום: שחר רוזליסצילום: שחר רוזליס
צילום: שחר רוזליס
(צילום: שחר רוזליס)
סגרתם תוכניות מה לעשות עם הילדים בשבתון שנחת עלינו ככה באמצע השבוע? כמה דקות בקלפיות במימוש זכויות, פתק עם תקווה במעטפה, ואתם משוחררים לממש את יום החופשה.
"הבחירות הן גם ככה קרקס אחד גדול", צוחק איתי כפרי מגלאון, ומזמין לבוקר מלא אקשן של הפנינג קרקס למשפחות שיתקיים ביום שלישי 17.9 בקיבוץ רבדים.
משפחת כפרי רחוקה מלהיות משפחה רגועה שיושבת בשקט. הם חייבים אקשן, אש בעיניים, ואם אפשר להיות קצת באוויר באיזה תרגיל קטן שמזרים את הדם לראש - אז בכלל טוב. הם כנראה המשפחה הקיבוצניקית היחידה בעולם שמפעילה קרקס משלה, ונראה שהם נהנים מכל רגע. לפני שנתיים חזרו לגלאון, קיבוצו של איתי, ובנו בו את ביתם. את העסק המשפחתי - קרקס כפרי - הקימו בשנת 2000.
צילום: איתי כפריצילום: איתי כפרי
צילום: איתי כפרי
(צילום: איתי כפרי)
אז מה, זה חזק בגנים אצלכם? "קרקס זה החיים שלי. חמשת הילדים שלנו ואני מופיעים, ואורלי היא מנהלת השיווק של העסק וגם עובדת בחינוך בקיבוץ; נֹעם הגדולה, בת 21, עושה אקרובטיקה אווירית ומאמנת את האחיות שלה; מעיין, בן 18, עושה ג'אגלינג אש, חד־אופן ואחראי על הסאונד במופע; התאומות זֹהר ועדי, בנות 12, מופיעות על קביים וגם עושות אקרובטיקה אווירית; והקטנה שלנו מיקה, כמעט בת 7, וגם לה יש קטע מתוק של אקרובטיקה באוויר".
שווה להצביע לכם בבחירות? "בטח. זה אחד ממופעי הקרקס הכי חמודים בעולם!"
קרקס כפרי - הפנינג לכל המשפחה. יום שלישי 17.9, 14:00-10:30, קיבוץ רבדים מול הכולבו. מ־10:30 סדנאות קרקס; ב־12:00 מופע: להטוטים, אש, אקרובטיקה אווירית. מכירת כרטיסים בכניסה. 40 שקלים מגיל שנתיים; אזרחים ותיקים, נכים וחיילים בסדיר - 20 שקלים בהצגת תעודה. לפרטים נוספים: איתי 052-2683571, אורלי 052-3625555