רצח באוריינט אקספרס (ארה"ב, 2017)
הרקול פוארו, הבלש הבלגי היהיר, שיצא לדימוס, נקלע לאחת מתעלומות הרצח הסבוכות ביותר בקריירה העשירה שלו, שעה שהוא נוסע על פני אירופה ברכבת המפורסמת "אוריינט אקספרס" - באחד הלילות הרכבת נתקעת בשלג באזור מבודד ובבוקר שלמחרת מתגלה גופתו של אחד הנוסעים, כשהיא דקורה 12 פעמים בדקירות לא אחידות. 13 הנוסעים צריכים לגלות מי הרוצח שנמצא ביניהם לפני שהוא יכה בהם פעם נוספת. מבוסס על ספרה של אגתה כריטסי.
במאי: קנת בראנה. שחקנים: ג'וני דפ, ג'וש גאד, מישל פייפר, פנלופה קרוז, וויליאם דפו.
פיגומים (ישראל, 2017)
אשר, בן 17, תמיד היה הנער המופרע ביסודי, בחטיבה ובתיכון. הוא לומד בשנה האחרונה בתיכון, בכיתה של תלמידים שלא הסתדרו באף מסגרת אחרת. הוא גר עם אביו, בעל עסק לפיגומים, לו הוא עוזר בעבודות בניין. כשמורה חדש לספרות בשם רמי נכנס לכיתה של אשר, הוא נחשף דרכו לעולמות חדשים, ונותן ביטוי ל רגשות וצדדים אחרים בו. רמי מעודד אותו לסיים את הלימודים ונותן לו פתח להשתנות.
במאי: מתן יאיר. שחקנים: אשר לקס, יעקב כהן, עמי סמולרצ'יק, קרן ברגר.
המסיבה (אנגליה, 2017)
בערב שבו ג'נט חוגגת את מינויה לשרה בממשלה הליברלית החדשה, היא מגלה שאינה היחידה שמחזיקה מאהב מהצד, שבחברות הליברליות שלה דבקה לא מעט בורגנות, שהכסף כן פותר כמעט הכול, ושהאקדח שהופיע במקרה במערכה הראשונה לא צריך להמתין למערכה השלישית כדי לירות.
במאי: סאלי פוטר. שחקנים: קריסטין סקוט תומאס, טימותי ספול, פטרישה קלארקסון, אמילי מורטימר, ברונו גנץ.
בשם בתי (צרפת, 2016)
מבוסס על סיפור אמיתי. שנת 1982, אנדרה במברסקי מתבשר על מות בתו בת ה-14 – קלינקה, בזמן חופשתה בגרמניה עם אמה ואביה החורג. משוכנע כי מותה לא היה תאונה, במברסקי מתחיל לחקור. חשדותיו מובילים אותו להאשים במוות את אביה החורג. מאחר ואינו יכול להגיש כתב אישום בגרמניה, הוא ינסה לקחת את המ שפט לצרפת, ויקדיש לכך 27 שנים מחייו, עד שהצדק יעשה.
במאי: ונסן גארנק. שחקנים: דניאל אוטיי, סבסטיאן קוך, מארי ז'וזה קרוז, אמה בסון.
נטושים (מקסיקו, 2015)
מויסס, פועל מקסיקני, מנסה לעבור את הגבול ולהתגנב לתוך ארה"ב. סם, פסיכופת רצחני שלוקח את החוק לידיו, מבחין בו ורודף אחריו לעומק המדבר בניסיון להרוג אותו.
במאי: ג'ונאס קוארון. שחקנים: גאל גרסיה ברנאל, ג'פרי דין מורגן.